Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organ

Czytaj więcej...

Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia biznesowe, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry integracyjneNazywam się Anna Antosiewicz. Razem z zespołem trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia kometencyjne , handlowe dla firm, a także programy rozwojowe dla studentów . Nasze wielokulturowe seminaria przygotują Waszych pracowników, czy dzieci na wyjazdy i przeprowadzkę w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już w czasie nauki na studiach zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, dzięki czemu znalazłam interesujące zatrudnienie w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Kolejne miejsca pracy to nowe doświadczenia, ale także kolejne szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych mogłam się między innymi zająć szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Na dzień dzisiejszy współpracuję z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia swoją wiedzę na temat zarządzania firmą podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Przez tę odważną decyzję samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, które również obejmują prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących momentów w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na UW. Przez dłuższy okres czasu nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy w jakikolwiek sposób się przyda podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, bardzo się też staram poświęcać sporo czasu na jej pogłębianie.

To przyczyniło się też do tego, że zaczęłam naukę na studiach doktoranckich w SGH. Na dzień dzisiejszy udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę przewodu doktorskiego. Jest we mnie przekonanie, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają dostarczy mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Współpracuję również z różnymi mediami, w których prezentuję rozmaite publikacje na zagadnienia najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Na zakończenie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj chłopcy momentami są wprawdzie absorbujący, jednak patrzenie jak szybko wzrastają, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Szczęśliwie dałam radę pogodzić opiekę nad dziećmi z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi: