Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organ

Czytaj więcej...

Programy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi seminaria i certyfikacje standaryzacyjne dla uczniów przeprowadzających się z rodzinami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na szybką relokację do docelowej jednostki nauczania szkolnego. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. te kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr A73/USA:

Zgodnie z zaleceniami Rady Kolegium opracowanymi na potrzeby równoległych seminariów biologii na poziomie college'u, Kursy AP Biology kładą nacisk na cztery ogólne koncepcje: ewolucję; procesy komórkowe (energia i komunikacja); genetyka i przekazywanie informacji; i interakcje systemów biologicznych. W przypadku każdej koncepcji, Warsztaty te kładą nacisk na rozwój umiejętności naukowych i umiejętności rozumowania, takich jak projektowanie planu gromadzenia danych, analizowanie danych, stosowanie rutynowych procedur matematycznych i łączenie koncepcji w różnych domenach. Biologia AP obejmuje badania laboratoryjne na poziomie uniwersyteckim.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr I81/USA:

Seminaria historii sztuki przybliżają uczniom znaczące dzieła sztuki, artystów i ruchy artystyczne, które ukształtowały świat sztuki i wpłynęły lub odzwierciedliły różne okresy historii. Szkolenia te mogą podkreślać sekwencyjną ewolucję form sztuki, technik, symboli i motywów. Programy historii sztuki uwzgledniają w programie także relacje między sztuką a wydarzeniami społecznymi, politycznymi i historycznymi na całym świecie, obejmując wieloma artystami, kwestie estetyczne i ewolucję sztuki.

Charakterystyka kursów nr F35/USA:

Seminaria rządowe, polityczne i niezależne od prawa, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami zainteresowań w ramach jednej z dziedzin: rządu, polityki i prawa. Seminaria te mogą zapewnić studentom możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, zbadania tematu o szczególnym znaczeniu lub rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka programów nr H68/UK:

Warsztaty czytania (edukacji wczesnoszkolnej) rozwijają gotowość uczniów do nauki języków obcych, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności czytania. Seminaria mogą obejmować działania związane z akustyką, świadomością fonemiczną i słownictwem. Treści są dostosowane do wieku i są zgodne z istniejącymi standardami stanowymi w zakresie wczesnej edukacji.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr G35/USA:

Szkolenia samoobrony pomagają uczestnikom rozwijać wiedzę, umiejętności i zdolności, aby bronić się przed atakami innych osób, zwykle stosując tradycyjne metody samoobrony. Studenci mogą również uczyć się technik walki ze sztuk walki, zwracając uwagę na różnice między tymi sztukami i ich wkład w obronę i sport.

Opis programów nr A23/UK:

Warsztaty chrystologii dotyczą pracy i życia Jezusa Chrystusa oraz związanej z nim literatury. Treść kursu jest zazwyczaj oparta na chrześcijańskich pismach, co prowadzi do zbadania przesłania Jezusa Chrystusa i zastosowania Jego przesłania do codziennego życia.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr H63/USA:

Wychowanie fizyczne (przedszkole) kładzie nacisk na podstawowe umiejętności ruchowe, świadomość ciała i kontrolę, bezpieczeństwo i radość z aktywności fizycznej. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.Tagi: