Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organ

Czytaj więcej...
Losowy

Darmowe szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organizacje niedochodowe prowadzą nader sensowne projekty i angażują do nich pełnych energii wolontariuszy, to brakuje im ekspercki

Czytaj więcej...

Programy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi seminaria i certyfikacje standaryzacyjne dla uczniów przeprowadzających się z rodzinami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na szybką relokację do docelowej jednostki nauczania szkolnego. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. te kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr A73/USA:

Zgodnie z zaleceniami Rady Kolegium opracowanymi na potrzeby równoległych seminariów biologii na poziomie college'u, Kursy AP Biology kładą nacisk na cztery ogólne koncepcje: ewolucję; procesy komórkowe (energia i komunikacja); genetyka i przekazywanie informacji; i interakcje systemów biologicznych. W przypadku każdej koncepcji, Warsztaty te kładą nacisk na rozwój umiejętności naukowych i umiejętności rozumowania, takich jak projektowanie planu gromadzenia danych, analizowanie danych, stosowanie rutynowych procedur matematycznych i łączenie koncepcji w różnych domenach. Biologia AP obejmuje badania laboratoryjne na poziomie uniwersyteckim.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr I81/USA:

Seminaria historii sztuki przybliżają uczniom znaczące dzieła sztuki, artystów i ruchy artystyczne, które ukształtowały świat sztuki i wpłynęły lub odzwierciedliły różne okresy historii. Szkolenia te mogą podkreślać sekwencyjną ewolucję form sztuki, technik, symboli i motywów. Programy historii sztuki uwzgledniają w programie także relacje między sztuką a wydarzeniami społecznymi, politycznymi i historycznymi na całym świecie, obejmując wieloma artystami, kwestie estetyczne i ewolucję sztuki.

Charakterystyka kursów nr F35/USA:

Seminaria rządowe, polityczne i niezależne od prawa, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami zainteresowań w ramach jednej z dziedzin: rządu, polityki i prawa. Seminaria te mogą zapewnić studentom możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, zbadania tematu o szczególnym znaczeniu lub rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka programów nr H68/UK:

Warsztaty czytania (edukacji wczesnoszkolnej) rozwijają gotowość uczniów do nauki języków obcych, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności czytania. Seminaria mogą obejmować działania związane z akustyką, świadomością fonemiczną i słownictwem. Treści są dostosowane do wieku i są zgodne z istniejącymi standardami stanowymi w zakresie wczesnej edukacji.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr G35/USA:

Szkolenia samoobrony pomagają uczestnikom rozwijać wiedzę, umiejętności i zdolności, aby bronić się przed atakami innych osób, zwykle stosując tradycyjne metody samoobrony. Studenci mogą również uczyć się technik walki ze sztuk walki, zwracając uwagę na różnice między tymi sztukami i ich wkład w obronę i sport.

Opis programów nr A23/UK:

Warsztaty chrystologii dotyczą pracy i życia Jezusa Chrystusa oraz związanej z nim literatury. Treść kursu jest zazwyczaj oparta na chrześcijańskich pismach, co prowadzi do zbadania przesłania Jezusa Chrystusa i zastosowania Jego przesłania do codziennego życia.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr H63/USA:

Wychowanie fizyczne (przedszkole) kładzie nacisk na podstawowe umiejętności ruchowe, świadomość ciała i kontrolę, bezpieczeństwo i radość z aktywności fizycznej. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.Tagi: