O mnie

Nazywam się Anna Antosiewicz. Razem z zespołem trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia kometencyjne , handlowe dla firm, a także programy rozwojowe dla studentów . Nasze wielokulturowe seminaria przygotują Waszych pracowników, czy dzieci na wyjazdy i przeprowadzkę w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już w czasie nauki na studiach zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, dzięki czemu znalazłam interesujące zatrudnienie w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Kolejne miejsca pracy to nowe doświadczenia, ale także kolejne szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych mogłam się między innymi zająć szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Na dzień dzisiejszy współpracuję z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia swoją wiedzę na temat zarządzania firmą podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Przez tę odważną decyzję samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, które również obejmują prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących momentów w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na UW. Przez dłuższy okres czasu nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy w jakikolwiek sposób się przyda podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, bardzo się też staram poświęcać sporo czasu na jej pogłębianie.

To przyczyniło się też do tego, że zaczęłam naukę na studiach doktoranckich w SGH. Na dzień dzisiejszy udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę przewodu doktorskiego. Jest we mnie przekonanie, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają dostarczy mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Współpracuję również z różnymi mediami, w których prezentuję rozmaite publikacje na zagadnienia najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Na zakończenie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj chłopcy momentami są wprawdzie absorbujący, jednak patrzenie jak szybko wzrastają, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Szczęśliwie dałam radę pogodzić opiekę nad dziećmi z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.