Jak pracuję

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, przy jakich wielu managerów popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które często się spotyka w firmowych relacjach.

Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na jak najszerszym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować wszelkie działania.

Z całą pewnością bardzo w pracy pomaga mi wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy też sposobów mediacji.

Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z jednostkami administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.

Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w branżowych pismach.

Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do lepszej pracy.