Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organ

Czytaj więcej...

Firmy dla wolontariuszy

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects uprzejmie namawiamy do wzięcia udziału w programie „Szkolenia dla darczyńców”. W ramach naszego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę otrzymać całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako nagrodę w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Do tej pory treningi rozlosowano wśród dziewięciu spółek – w każdym miesiącu wylosowywana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Zespół uczestników szkolenia może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji kursu, optymalną dla siebie datę, a przede wszystkim - problematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

Jak na razie z oferowanego wsparcia skorzystali: Związek Rzemiosła Polskiego, Fundacja Aktywności Obywatelskiej, Instytut Kształcenia Kadr Paweł Krokowski, Edustacja.pl.

Wyróżnione projekty: Nie tylko babcie, Zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych osób zagrożonych restrukturyzacją, poprzez szkolenie z zakresu obsługi komputera oraz komunikacji, negocjacji i technik sprzedaży w województwie dolnośląskim, Generacja 45+ atutem firmy- podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób powyżej 45 roku życia z terenu Województwa Małopolskiego, NIE PRZEGAP SZANSY – szkolenia językowe, komputerowe oraz ogólnorozwojowe dla osób po 45 roku życia, chcących z własnej inicjatywy podnieść swoje kompetencje zawodowe, Kadry Nowoczesnej Gospodarki

Szkolenia dla beneficjentów w naszym programie przygotowujemy w obiektach kongresowych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Niebieski Jeleń w Karłowicach i Stary Kamień w Brzegu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest agencja badawcza College Socjologii Pracy z Wrocławia. To najlepsza firma w zakresie gier biznesowych, wyjazdów team building i niektórych programów menedżerskich. Wspólnie oferujemy Państwu poniższe narzędzia:

- gry planszowe z obszaru zarządzania projektem, zarządzania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi i rozwiązywania problemów

- Plenerowe spotkania team building o mocno coachingowym zabarwieniu – scenariusze rozwijające kompetencje z dziedziny budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

- Warsztaty z zarządzania z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, motywowanie, asertywność, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej firmy możemy zaproponować rabat na powyższe usługi – 15procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zorganizujemy na życzenie program doradczo coachingowi o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: